Naši kolegové

Mgr. Veronika Sedláčková

Ilona Haasová

o mně

Jsem psycholožka, krizová interventka, lektorka a terapeutka pracující s dětmi, dospívajícími a mladými dospělými. Mám zkušenosti z dětské krizové linky (Linky bezpečí), školství (z pedagogicko-psychologické poradny, z pozice školního psychologa) i ze zdravotnictví (z Centra duševního zdraví pro děti a adolescenty). Ve své soukromé praxi nabízím převážně terapeutický způsob práce, vycházím ze směru integrativní psychoterapie. Ke každému přistupuji individuálně a skrze porozumění jeho unikátnímu životnímu příběhu se snažím poskytovat takovou podporu, kterou právě potřebuje – ať se jedná o úlevu od těžkých pocitů nebo o hledání východisek, důležité je pro mě především vytvořit dětem a dospívajícím bezpečný prostor pro zkoumání a poznávání sebe sama i světa kolem. Hlavním prostředkem práce je pro mě dialog obohacený o kreativní techniky jako je práce s terapeutickými kartami, kresbou, představami nebo symboly (kameny, figurkami).

Nabízím také jiné služby jako např. vyšetření školní zralosti, trénink předškolních dovedností, poradenství pro rodiče, asistovaný kontakt rodiče s dítětem v době (po)rozvodového konfliktu, kariérní poradenství pro studenty nebo krizovou intervenci (i telefonicky) při náhlých a náročných událostech.

vzdělání

  • Univerzita Karlova – Obor Psychologie (titul Mgr.)
  • Výcvik integrace v psychoterapii (4. ročník) – Dlouhodobý psychoterapeutický výcvik v integrativním směru schválený Českou psychoterapeutickou společností České lékařské společnosti (ČLS JEP)
  • DAMU – Kreativní pedagogika na Katedře autorské tvorby a pedagogiky (1. ročník) – Dvouleté vzdělávání zaměřené na rozvoj psychosomatických disciplín
  • Psycholog ve zdravotnictví s akreditací Ministerstva zdravotnictví

pracovní zkušenosti

  • Linka bezpečí – dětská krizová linka: Intervizor a vedoucí směny, krizový intervent na telefonu a chatu, lektor vzdělávacích programů (od 2016)
  • Školní psycholog Malostranského gymnázia a Malostranské ZŠ: Krizová intervence a terapeutické poradenství pro děti, studenty a pedagogy (od 2020)
  • Psycholog ve zdravotnictví v Centru duševního zdraví pro děti a adolescenty – Dům tří přání: Psychologická diagnostika a terapeutické poradenství (od 2022)
  • Poradenský psycholog, zástupkyně ředitelky – Pedagogicko-psychologická poradna Lexik: Psychologická diagnostika dětí, školní poradenství (2020-2022)
  • Práce s rodinami v rozvodových a porozvodových konfliktech: Provázení rodin, asistence u kontaktu s dětmi, zpracovávání zpráv (2017-2020)
Ilona Haasová

ceník

Individuální psychoterapie osobně/online   1000 Kč /50 min.
Cílená diagnostika   1 200 Kč/ 60 min.

Tento ceník je platný od 1.9.2023, do té doby platí cena 900,- (psychoterapie) a 1000,- (diagnostika).

STORNO

Za zrušení sezení méně než 24 hod. předem se hradí celá částka za sezení.

 

 

Kontaktovat mě lze na:  psycholog-sedlackova@email.cz

 

 

iNEOpsychoterapie

Eliášova 20
Praha 6

Iñeo

lat. (v.)
započít, vstoupit, podniknout, iniciovat