Naši kolegové

Mgr. Radka Štorkánová

Ilona Haasová

aktuálně na mateřské dovolené

Hlavním pilířem pro mou terapeutickou práci je psychodynamický přístup. Díky němu jsem se naučila propojit svou vrozenou zvídavost a potřebu vidět věci v souvislostech. V psychodynamice jde totiž především o vhled. Často se nám do života vrací podobné situace, stejný typ lidí a s nimi přichází i prožitky a emoce, které už důvěrně známe. Možná cítíte, že tentokrát přišel čas udělat něco jinak. V tuto chvíli se ráda stanu vaším průvodcem a pomůžu vám prozkoumat váš svět tak, abyste v něm mohli znovu prožít smysl, radost a naplnění.

Terapie je prostor, kde potkáte sami sebe. Skrze rozhovor, práci s tělem i uvolnění emocí společně odkryjeme symptomy, které můžou mít podobu úzkosti nebo deprese, můžou se projevit poruchami spánku nebo chronickou nemocí, můžou mít ale také podobu problematických vztahů.

ZAMĚŘUJI SE NA

– vztahovou problematiku (uvíznutí v nefunkčních vztazích, rozchody, manipulativní partnerská komunikace, odcizení, vztah k vlastním dětem nebo rodičům)

– podporu při prožívání pocitu úzkosti, deprese, viny

– vypořádávání se se stresem, nároky každodenního života a povinností, tlaku na výkon a rodičovských povinností, nebo nároku rodičů na své děti

– psychosomatické obtíže a symptomy spojené s projevy těla (vysoký tlak, kožní alergie, nespavost, váhové výkyvy, chronická onemocnění a další)

– podpora při prožívání pocitů strachu, stále častěji se objevujících myšlenek, které ztěžují každodenní fungování

– seberozvoj, touha porozumět sám sobě, jít hlouběji k podstatě. Porozumět svým emocím a myšlenkám a využít je pro vlastní spokojenost a harmonii.

– Koučink. Efektivní a na cíl orientované koučování v různých oblastech života (nastavení time managementu, profesní růst, řešení dilemat, optimalizace rozhodovacích procesů, vztahové vhledy a jiné.)

Ilona Haasová

VZDĚLÁNÍ, PRAXE

  • Jednooborová psychologie (Mgr.)
  • Psychoterapeutický výcvik v psychodynamickém směru
  • Akreditovaný koučovací výcvik (CPC) a Family Coaching zaměřený na vztahovou a interpersonální tématiku

CENA ZA SEZENÍ

Individuální psychoterapie … 800,-/50 minut

Koučink ………………………….1 500,-/50 minut

 

 

iNEOpsychoterapie

Eliášova 20
Praha 6

Iñeo

lat. (v.)
započít, vstoupit, podniknout, iniciovat